Ohodnoťte článek

Čínské uvedení novinkového telefonu Honor V20 proběhlo doslova před pár hodinami a už tu máme první výsledky testů výkonnosti v Antutu. Ty se sice objevily na čínské síti, ale i tak je výsledek skutečně úcty hodný.

Podle snímku dosáhl Honor V20 v syntetických testech přesně na 310202 body, což je o 10000 bodů více, než bývá obvyklé. Samozřejmě vždy záleží na tom, jak je testovaný telefon nastaven a zdá se, že u Honoru V20 se nastavení povedlo.

Samotná kombinace procesoru Kirin 980, který je vyroben pomocí 7nm technologie a je prvním čipsetem s jádry Cortex-A76 a také jako první využívá GPU Mali-G76, dopadla pro jeho výkon příznivě. Od věci určitě nejsou ani technologie GPU Turbo 2.0 a Link Turbo. Svou roli dozajista sehrálo i nastavení pamětí, kdy RAM může mít až 8 GB a interní úložiště až 128 GB.

Připomeňme, že se stále bavíme o verzi pro čínský trh. Na tu globální si počkáme do 22. ledna/januára, kdy bude v Paříži představena jako Honor View20. Žádné zásadní změny se sice neočekávají, ale je zatím předčasné tvrdit, že skutečně nepřijdou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.