Ohodnoťte článek

Motorola se pomalu připravuje na vydání řady Moto G7. Ta by měla čítat celkem čtyři modely, Moto G7, G7 Plus, G7 Play a Moto G7 Power. O některých z modelů už prosáklo na síť pár informací a taky i renderovaných obrázků.

Víme tedy, že Moto G7 bude mít kapkovitý horní výřez v displeji, kovové zpracování a kruhový modul zadního fotoaparátu, procesorem by zde měl být údajně Snapdragon 632. Model G7 Plus naopak by výřez mít neměl a použitým procesorem by měl být Snapdragon 660. A jak na to bude model Moto G7 Power?

Podle výpisu z Geekbench bychom se mohli dočkat Snapdragonu 625 se 4 GB RAM paměti, i když některé zdroje uvádějí Snapdragon 632 . Operačním systémem bude Android Pie. Skóre ze sigle-core testu je 1286 bodů a ve více jádrovém testu dosáhl Moto G7 Power na 5443 body.

Model Moto G7 Power, jak již naznačuje název, by měl mít akumulátor s velkou kapacitou. Hovoří se v tomto směru o 5000 mAh baterii. Podle dalších nepotvrzených zpráv by měl mít telefon displej s úhlopříčkou 6,22 palce, 8 MPix přední fotoaparát, 12 MPix hlavní kameru a 32 GB nebo 64 GB interní paměti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.