Přenosné reproduktory se hodí pro spoustu příležitostí, kdy potřebujete ozvučit nějakou aktivitu mimo domov a na trhu najdete opravdu nepřeberné množství možností. Od titěrných modelů až po poměrně masivní kousky s vysokým výkonem. My pro vás dnes máme velmi zajímavý model Smalody SL-10, který toho nabídne poměrně hodně za velmi solidní cenu, která je navíc ještě vylepšena slevovým kupónem z e-shopu Cafago.

Smalody SL-10 je poměrně solidně velký půlkilový váleček, ve kterém se skrývá dvojice 5W reproduktorů pro 10W celkového výkonu, 2.5″ driver pro kvalitní prokreslení zvuku a Bluetooth 4.2 bezdrátové připojení. K dispozici jsou však i další zdroje hudby, jako je microSD slot, USB port, případně vestavěné FM rádio. Reproduktor zvládne i hlasové hovory díky vestavěnému mikrofonu a 1200 mAh kapacita baterie by měla vydržet zhruba na 3-4 hodiny přehrávání hudby. Pro lepší přenášení je pak vybaven i šikovným popruhem.

A k dostání je boombox Smalody SL-10 na e-shopu Cafago jen za 14.79 euro díky slevovému kupónu SP4665, který platí až do 31. prosince. Takže pokud by se vám hodilo si vylepšit audio možnosti i na cestách, tak se tento přenosný bezdrátový reproduktor může jen a jen hodit.