Na trhu existuje celá řada modelů chytrých hodinek a některé se snaží být samostatnými skoro-telefony se SIM slotem a 4G přístupem. U modelu Kospet Hope si slovo „skoro“ můžete škrtnout úplně, protože tyto hodinky jsou vybaveny opravdu v podstatě kompletním hardwarem z telefonů a zahanbily by nejedno low-end zařízení. A my pro vás dnes na ně máme slevový kupón z e-shopu Geekbuying.

Kospet Hope jsou vybaveny kruhovým 1,39-palcovým AMOLED displejem s rozlišením 400 x 400 pixelů, procesorem Mediatek MT6739, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, monitorem srdečního tepu, 8 Mpix kamerkou, Wi-Fi připojením, GPS + Glonass čipem, certifikací IP67 nebo 620 mAh kapacitou baterie. Samotné tělo hodinek je z kombinace kovu a keramiky, pásek je pak klasický silikonový. Uvnitř hodinek pak najdeme plnohodnotný systém Android 7.1.

A díky slevovému kupónu NUETXGES si momentálně můžete tyto telefonní chytré hodinky Kospet Hope pořídit na e-shopu Geekbuying jen za $134.99 / €118.66, takže pokud toužíte mít na zápěstí opravdu výkonný strojek, tak by tenhle mohl být právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.