Povedený počin Pocophone F1 pod hlavičkou Xiaomi asi není nutné příliš představovat, protože tento koncept kombinace špičkového hardwaru s extrémně nízkou cenou je velmi populární i v našich končinách. Ono se není čemu divit, protože za ty peníze jde rozhodně o nejvýkonnější dostupný telefon. A dnes ho pro vás máme v bleskových prodejích e-shopu Gearbest jen za 299.99 dolarů.

Xiaomi Pocophone F1 je široko daleko nejlevnější telefon vybavený vlajkovým procesorem Snapdragon 845 a kromě něj může nabídnout 6,18-palcový displej s rozlišením 2246 x 1080 pixelů s moderním vykousnutím, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 12 Mpix + 5 Mpix duální zadní fotoaparáty s AI, 20 Mpix selfie kamerku, duální hybridní SIM slot, 4000 mAh kapacitu baterie s rychlo-nabíjením QC3.0, Bluetooth 5.0, LiquidCool chlazení, MIUI systém a samozřejmě kompletní podporu našich LTE frekvencí.

Jak bylo zmíněno na začátku, tak bleskové prodeje na Gearbestu mají Pocophone F1 v nabídce za 299.99 dolarů a na výběr máte z usedlé černé nebo extravagantní rudé barevné varianty. Doprava je pak zdarma pomocí EU Priority Line a celá akce potrvá až do 25. prosince.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.