Letošní modely telefonů společnosti OnePlus za sebou nemají kdoví jak dlouhou historii. Jak OnePlus 6, tak i Oneplus 6T byly vydány docela nedávno. To však neznamená, že se společnost nechystá na modely pro příští rok. Bude tím hlavním OnePlus 7, nebo snad OnePlus 5G?

To se zřejmě dozvíme až krátce před tím, než bude chystaná vlajková loď pro příští rok připravena. Tipaři předpokládají, že by to mělo být někdy ve druhém kvartálu příštího roku. Druhým dechem dodávají, že společnost OnePlus pracuje hned na dvou modelech.

Na to konto se na Twitteru vyjádřil poměrně spolehlivý tipař s nickem @IshanAgarwal24, který se odvolává na anonymní zdroj, který mu zaslal fotku z interního setkání zaměstnanců OnePlus. Proč si fotograf nepřeje být jmenován je zcela zřejmé, riskoval by totiž propuštění. Na snímku je nejen Pete Lau, ale také vyobrazení zadního panelu chystaného telefonu pro rok 2019, kterým by dost dobře mohl být OnePlus 7.

Pokud lze usoudit z ne příliš kvalitního snímku, tak na promítacím plátně je zobrazen stejný telefon, který drží Pete Lau v rukou. Rozdílná je jen brva zadního panelu. Takže je docela možné, že na světě je už prototyp chystaného telefonu. A nelze si nepovšimnout velkého kruhového modulu zadní kamery, který tak trochu připomíná telefony Motorola. Ovšem vše je zatím jen spekulativní a ničím nepotvrzeno. Jediné, co Pete Lau potvrdil, je jejich spolupráce s britským operátorem EE a proto bude 5G zařízení s procesorem Snapdragon 855 jako první uvedeno v Evropě.