TenFifteen Z8 jsou téměř bezdrátová sluchátka, která mají navíc zajímavý a poněkud netradiční design. Netradiční v tom, že pravý a levý reproduktor spojuje krátký drát a sluchátka se nevkládají přímo do uší. Reproduktory přenášejí zvuk přes lícní kost a díky tomu jsou daleko bezpečnější například při sportu či při používání v autě jako hands-free, kdy uživatel vnímá i okolní zvuky.

Sluchátka jsou lehká, ergonomická a odolná vůči stříkající vodě. Podporují Bluetooth 4.2, mají široký dynamický rozsah a plné basy. Samozřejmě nenahradí studiová sluchátka, ale mohou být dobrou alternativou pro poslech hudby v kanceláři nebo při sportu, kdy uživatel zároveň potřebuje vnímat své okolí.

Stejně jako u jiných bezdrátových sluchátek, tak i u TenFifteen Z8 můžete ovládat hlasitost hudby a její přehrávání. 200 mAh baterie by měla zajistit 8 hodin přehrávání hudby, nebo 6 hodin hovorů a nebo 8 dní v pohotovostním režimu. Sluchátka jsou kompatibilní jak s Androidem, tak i s iOS. Nu a pokud vás sluchátka TenFifteen Z8 zaujala, vězte, že je můžete aktuálně pořídit za 29,99 dolarů v bleskovém prodeji na Gearbest.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.