Čínská představovačka telefonu Honor V20 se blíží. A zcela záměrně píšeme, že bude představen Honor V20, protože pro globální trhy bude jeho název lehce modifikován na Honor View20 a jeho uvedení můžeme čekat 22. ledna/januára 2019 v Paříži. Nu a čínský trh bude oblažen už 26. prosince/decembra.

Přejděme ale k tomu co nás dnes bude zajímat, a to jsou dva teasery, které upozorňují jednak na kapacitu baterie a jednak na rozlišení předního fotoaparátu, který bude uložen v kruhovém výřezu v displeji. Selfie kamera by měla být 25 MPix. Podle zatím dostupných informací by zadní kamera měla mít rozlišení 48 MPix se CMOS snímačem Sony IMX586.

Pokud se vrátíme k baterii, tak ta by měla mít, alespoň podle upoutávky, kapacitu solidních 4000 mAh s rychlým 22,5 W nabíjením. Nu a nesmíme zapomenout ani na novinkovou technologii Link Turbo, která by měla fungovat jako zesilovač WiFi signálu. A podle výstupů z Antutu bude jako procesor použit Kirin 980 společně s 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Pokud se tato proroctví naplní, máme se skutečně na co těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.