Ohodnoťte článek

OnePlus 6T McLaren se začal prodávat doslova před pár dny. A jistě tušíte, že zájemců bylo tolik, že první kolo prodejů bylo rychlé, úderné a telefon byl údajně vyprodán během minuty. Tedy aspoň tento údaj přichází z e-shopu Jingdong, kde také přístroj získal ocenění nejlépe prodávaného zařízení.

Ano, samozřejmě není už uvedeno kolik kusů telefonu bylo na prodej naskladněno, ale každopádně je jasné, že zájem potenciálních kupců je veliký. Je to dáno možná tím, že OnePlus 6T McLaren nabízí 10 GB RAM, novou ultra rychlou nabíjecí technologii Warp Charge 30, procesor Snapdragon 845 a 256 GB interního úložiště.

I po designové stránce je lehce vyšperkován. Pod zadním skleněným panelem je viditelná struktura karbonových vláken a barevnost telefonu odpovídá stájovým barvám automobilky McLaren. OnePlus 6T McLaren je prostě závoďák jak se patří a rychlost zde hraje prim.

Pokud jste se i vy pokoušeli o jeho koupi a v prvním kole vám to nevyšlo, nezoufejte. Druhé kolo prodejů startuje, a opět je očekávána nebezpečná rychlost, 25. prosince/decembra v 10 hodin. Takže to znamená, že na Štědrý den bleskově rozdat dárky, nespolknout rybí kost a natáhnout budík aspoň na 7:00, ať jste na nákup dokonale připraveni.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.