Telefon Vernee X se na trhu objevil koncem loňského roku. Svým designem přesně zapadl do trendu, který začal loni a i letos je stále aktuální. Jde o Full-screen design a o displej s poměrem stran 18:9. I tento přístroj je nachystán ve vánočním balení s několika doplňky na oficiálním Vernee e-shopu.

Telefon zaujal velkokapacitní 6200 mAh baterií, dvěma duálními fotoaparáty a procesorem Helio P23. Ovšem ani další parametry nejsou k zahození. Vernee X má velkou 6 palcovou obrazovku s FullHD rozlišením a poměrem stran 18:9. Měl by díky tomu poskytovat až o 12,9% lepší vizuální zážitek než jiné Vernee telefony. K tomu přispívá také 2.5D zakřivení.

Jak již bylo řečeno, jako procesor byl použit Helio P23. Kombinace pamětí 4 GB RAM a 64 GB interní paměti, by měla zaručit hladký a plynulý chod. Vernee X má duální fotoaparát jak na zadní, tak i přední straně. Zadní foto kombo je složeno z 16 MPix a 5 Mpix snímačů s podporou PDAF. Na čelním panelu najdeme kombinaci 13 a 5 MPix snímačů.

Ve vánočním balíčku kromě telefonu Vernee X jsou i JBL sluchátka, OTG kabel, ochranná fólie a ochranný silikonový kryt. Vánoční balení je v prodeji za 190,90 euro a na této stránce si můžete vybrat mezi černou a modrou barevnou variantou.