Čínský gigant Xiaomi uzavře další velmi produktivní rok stylově 24. prosince poslední velkou představovací akcí a mimo jiné by mělo dojít k představení nové řady Xiaomi Play. Ta  by navzdory svému označení neměla být primárně plánována jako herní, ale spíše jako stylová řada pro mladší aktivní generaci. Alespoň tomu napovídá první várka reklamních posterů se šklebícími se šikmookými mládežníky. Díky tomu ale máme možnost se poprvé pokochat i vzhledem telefonu.

Podle těchto obrázků tak bude mít Xiaomi Play momentálně populární displej s velmi decentním kapkovitým vykousnutím, což bude pro značku premiéra. Důraz na efektní design je evidentní i u zadního panelu, který má „měňavý“ barevný efekt zdůrazněný dvěma svislými pruhy. Na zadní straně vidíme i klasickou čtečku otisků prstů a vertikálně orientované čočky zadního duálního fotoaparátu. Zajímavostí je, že z obrázků to vypadá na lehce znatelné rámečky kolem displeje, což většina ostatních výrobců v reklamních materiálech zcela retušuje nebo upravuje vizuálními triky.

This slideshow requires JavaScript.

Reklamní plakátky nám také slibují nějakou technologii stabilizující síťové připojení díky kterému „budete relaxačně hrát, surfovat nebo sledovat video kdekoli bez omezení“, no jsme zvědavi o jaký spíše marketingový technologický trik půjde. Co se týče specifikací, tak není jasného skoro nic, kromě použití procesoru Snapdragon střední třídy. A protože Xiaomi mají velmi dobré konexe, tak bych se ani moc nedivil, kdyby se jednalo o zbrusu nový Snapdragon 675. Více se dozvíme přímo na Štědrý den.