Honor Band 4 se na trhu objevil v září/septembri letošního roku. Stejně jako podobné nositelnosti je zaměřen na uživatele, kteří jej využijí při různých sportovních aktivitách.

Náramek má 0,95 palcový barevný AMOLED displej s vysokým rozlišením a 2,5D zakřivením. Na displeji lze zobrazit datum, čas, počet kroků, vzdálenost a spálené kalorie. Baterie náramku má kapacitu 100 mAh, její nabití trvá zhruba 2 hodiny a výrobce uvádí, že v pohotovostním režimu vydrží až 15 dní.

Samozřejmostí je podpora Bluetooth 4.0 a nechybí ani klasické penzum funkci jako je monitoring spánku, spálených kalorií, srdečního tepu v reálném čase, krokoměr, budík a různé notifikace. Honor Band 4 je kompatibilní jak s Android, tak i iOS.

Náramek Honor Band 4 je momentálně nabízen na Gearbest s 29% slevou za 39,99 dolarů. Když ovšem použijete slevový kupón ve tvaru QY2NQN5157D74, cena spadne na 35,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.