Sportovní a akční kamery nejsou dnes už něčím mimořádným v nabídkách čínských e-shopů. Samozřejmě se liší výbavou, množstvím doplňků a také cenou. Mezi ty levnější patří i akční kamera Pro Cam WiFi 4K. To, že je levnější ještě neznamená, že v balení kromě samotné kamery nic nenajdete. Naopak, doplňků k ní je spousta.

Kamera by tedy mohla zaujmout nejen cenou a výbavou, ale také parametry a funkcemi. Využijete ji při sportu, v automobilu i v domácnosti. Je malá, s rozměry 83×75×41 mm, snadno přenosná a vodě odolná. Širokoúhlý objektiv má záběr 170° a CMOS snímač má rozlišení 16 MPix.

Pro Cam WiFi 4K je vybavena 2 palcovým HD displejem, baterie má kapacitu 900 mAh a v provozu by měla vydržet až 90 minut. Jak je z názvu patrno, nechybí podpora WiFi a možnost natáčet videa v rozlišení 4K/30 fps. Pro ukládání záznamu lez využít 32 GB Micro SD kartu.

K akční kameře je přibaleno i dálkové ovládání, vodotěsné pouzdro, několik různých úchytů, klipů a držáků. Veškeré podrobnosti o kameře Pro Cam WiFi 4K naleznete na stránkách e-shopu Cafago, kde je aktuálně nabízena za 22,85 euro. Tento bleskový prodej poběží až do konce letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.