Xiaomi Mi Band 3 je na světě s námi již od 31. května tohoto roku, kdy jej oficiálně představil čínský výrobní gigant Xiaomi. A od té doby se Mi Band 3 stal jedním z nejvyhledávanějších sportovních náramků. Dnes Xiaomi oficiálně oznámilo, že Xiaomi Mi Band 3 začal dostávat novou aktualizaci.

Ta přináší podporu přímé aktivace režimu běhu v uzavřených prostorech (například na běžeckém pásu). Před touto aktualizací nešel režim běhu v uzavřených prostorech aktivovat přímo z Mi Band 3, ale musel být aktivován z aplikace.

Tím, jak se nám blíží zima, dochází i nárůstu smogu ve městech a venkovní aktivity mnoho lidí začíná omezovat. Proto se tato aktualizace bude hodit, jelikož od její úspěšné instalace již budete moci Xiaomi Mi Band 3 úspěšně používat i pro aktivity vevnitř, bez nutnosti zapojování aplikace.

A jen na rychlou prosvištěnou – Xiaomi Mi Band 3 je vybaven OLED displejem o velikosti 0,78 palce s rozlišením 128 × 80. Obsah zpráv různých aplikací a příchozích hovorů náramek zobrazuje přímo na displeji a zároveň podporuje sledování spánku, zobrazení sportovních dat v reálném čase, připomínku nutnosti pohybu, událostí, budík a další funkce. A pokud ho ještě někdo nemá, tak vězte, že aktuálně je Xiaomi Mi Band 3 ve Flash sale za 23,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.