Minulý týden společnost Oukitel oznámila, že ještě do konce roku vypustí na trh novinkový telefon Oukitel U25 Pro. Podle nejčerstvějších zpráv se jeho vydání chystá na příští týden a telefon bude k dispozici ve třech barvách, a to šedé, s fialovo černým barevným přechodem a ve zlaté.

Díky nízké zaváděcí ceně, pohlednému módnímu designu a poměrně slušnému výkonu bude Oukitel U25 Pro spadat do střední třídy a mohl by být dobrým tipem na nový telefon pro příští rok.

S mírným předstihem tu máme hlavní parametry telefonu. LG LCD displej má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů. Je pokryt tvrzeným sklem Asahi Glass. Osmi jádrový procesor, který zatím společnost nespecifikovala, doplní 4 GB RAM a 64 GB interní paměti. Baterie bude mít kapacitu 3200 mAh. Vše poběží na optimalizovaném Androidu 8.1 Oreo.

Foto výbavu zastupuje zadní duální fotoaparát, kdy primární snímač je Sony IMX135 s rozlišením 13 MPix a sekundární snímač je 2 MPix pro bokeh efekt. Přední selfie kamera je 5 MPix se snímačem GC5025.

Oukitel U25 Pro bude vydán o Vánocích se zaváděcí cenou 99,99 dolarů, což je opravdu velmi přijatelné.  Přesný termín zahájení prodejů můžete sledovat zde. Pokud tedy hledáte nějaký designově povedený telefon střední třídy a nechcete zruinovat rozpočet, mohl by být Oukitel U25 Pro dobrý tip.