Nabídka skutečně bezdrátových sluchátek s podporou Bluetooth se v poslední době značně rozšířila a je pestrá. Využívají je především ti, kteří při sportu poslouchají hudbu a běžná drátová sluchátka je mohou mírně omezovat. Pokud tedy o nějakých takových sluchátkách uvažujete, nechcete za ně zaplatit velký peníz a hodila by se vám i malá power banka, mohu být pro vás dobrým tipem mini bezdrátová sluchátka S530.

Sluchátka podporují Bluetooth 4.2, mají vestavěný mikrofon a jejich tvar je přizpůsoben ergonomii ucha. Jsou velmi lehká s hmotností pouhých 4 gramů. Díky mikrofonu je lze také využít jako hands-free a přijímat telefonní hovory.

Snadno se ovládají pomocí jednoho tlačítka. 60 mAh baterie by měla zajistit nepřetržitý poslech hudby zhruba po dobu 3 až 4 hodin. Bezdrátová sluchátka S530 mají dosah 10 metrů. Pro nabíjení sluchátek je určen nabíjecí box s kapacitou 1200 mAh, který může zároveň sloužit jako power banka pro nabíjení telefonu. Má rozměry zhruba 10,5×3,5×2,7 cm, takže se pohodlně vleze do kapsy.

Bezdrátová sluchátka S530 s power bankou jsou velmi levná. Na e-shopu Tomtop jsou aktuálně nabízena jen za 5,67 dolarů. Ovšem prodej za tuto cenu je omezen počtem kusů, takže platí ono známé „kdo dřív přijde ten dřív bere“.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.