Nabídka skutečně bezdrátových sluchátek s podporou Bluetooth se v poslední době značně rozšířila a je pestrá. Využívají je především ti, kteří při sportu poslouchají hudbu a běžná drátová sluchátka je mohou mírně omezovat. Pokud tedy o nějakých takových sluchátkách uvažujete, nechcete za ně zaplatit velký peníz a hodila by se vám i malá power banka, mohu být pro vás dobrým tipem mini bezdrátová sluchátka S530.

Sluchátka podporují Bluetooth 4.2, mají vestavěný mikrofon a jejich tvar je přizpůsoben ergonomii ucha. Jsou velmi lehká s hmotností pouhých 4 gramů. Díky mikrofonu je lze také využít jako hands-free a přijímat telefonní hovory.

Snadno se ovládají pomocí jednoho tlačítka. 60 mAh baterie by měla zajistit nepřetržitý poslech hudby zhruba po dobu 3 až 4 hodin. Bezdrátová sluchátka S530 mají dosah 10 metrů. Pro nabíjení sluchátek je určen nabíjecí box s kapacitou 1200 mAh, který může zároveň sloužit jako power banka pro nabíjení telefonu. Má rozměry zhruba 10,5×3,5×2,7 cm, takže se pohodlně vleze do kapsy.

Bezdrátová sluchátka S530 s power bankou jsou velmi levná. Na e-shopu Tomtop jsou aktuálně nabízena jen za 5,67 dolarů. Ovšem prodej za tuto cenu je omezen počtem kusů, takže platí ono známé „kdo dřív přijde ten dřív bere“.