Telefon Vernee X1 se letos na jaře objevil jako speciální edice původního Vernee X. Ovšem nějaké zásadní změny zde nehledejme. Design i hardware je v podstatě stejný, změna nastala jen v rámci kombinace pamětí. A s koncem roku je telefon vánočně zabalen, přibaleno je i pár doplňků, a to všechno na oficiálním Vernee e-shopu.

Jak již bylo řečeno, hardwarová výbava je stejná jako u Vernee X. 6 palcový displej má rozlišení 2160×1080 pixelů a poměr stran 18:9 s 2.5D sklem. Osmi jádrový procesor Helio P23 s taktem až 2,5 GHz, GPU Mali-G71 a 6 GB LPDDR4X RAM v kombinaci s optimalizovaným systémem by měly zvýšit výkon až o 10% a snížit spotřebu energie o 15%. Interní paměť má 64 GB.

 

Vernee X1 má zadní i přední duální kamery. Hlavní fotoaparát tvoří kombo 16 MPix a 5 MPix snímačů s PDAF a rychlostí ostření pouhé 0,2 sekundy. Přední duální kamera je složena ze 13 MPix a 5 MPix snímačů, nechybí vylepšený režim krásy tváře. Baterie s kapacitou 6200 mAh, rychlým 9V/2A nabíjením a speciálním šetřícím režimem by měla nabídnout dlouhou výdrž.

Vernee X1 je zabalen do vánočních balíčků společně s JBL sluchátky, OTG kabelem, ochrannou fólií a ochranným silikonovým krytem. Vánoční balení je v prodeji za 239 euro a na této stránce si můžete vybrat mezi černou a modrou barevnou variantou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.