Telefon Xiaomi Mi Mix 3, který vzbudil velkou pozornost fanoušků byl vydán i ve speciální edici Forbidden City, tedy „Zakázané město“. Model v této edici má originální vzhled. Je tmavě modrý a na zadním panelu je vyobrazen zlatý lev, který střeží vstup do Paláce Nebeské čistoty. Podobně je pojata i tapeta na displeji.

Jde o poměrně působivý kousek s velmi dobrými parametry, mezi kterými zvlášť zaujme 10 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Nu a protože součástí balení je i figurka lva z 24K zlata, cena telefon v této edici je poněkud vyšší.

Společnost ovšem nedbá a chystá další produkt, který bude speciální. Alespoň podle informace pana Wang Chua, který na Weibo zveřejnil krátký status s podivným obrázkem. Je skutečně těžko říci, co bude oním produktem. S nejvyšší pravděpodobností by to mohla být sluchátka. Ale z toho, co je vidět, by to stejně tak mohla být sprcha, respektive sprchová hlavice.

Nic není zatím potvrzeno, nejsou známy bližší údaje. Budeme tedy muset počkat, co se na síti objeví v dalších dnech a zda se v rámci Forbidden City budeme sprchovat, nebo poslouchat hudbu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.