Domácí 3D tiskárny jsou stále dostupnější a lze je pořídit za poměrně levný peníz. Pokud si tedy chcete sami doma vyrábět vyrábět hračky, různé doplňky nebo gadgety, mohla by se vám hodit cenově velmi přijatelná 3D tiskárna Anet A4 Delta.

Jde o DIY tiskárnu, která k vám dorazí rozebraná a vy si ji doma sestavíte a vybalancujete. Má solidní parametry a její robustní konstrukce zajišťuje stabilní a přesný tisk. Tiskárna je opatřena LCD displejem, dobře funguje s různými typy vláken a její ovládání je velmi snadné pomocí pěti tlačítek.

3D tiskárna Anet A4 Delta si poradí i s offline tiskem. Rozměr smontované tiskárny je 64×33×29,7 centimetrů a její hmotnost pak 6,8 kilogramů. Rychlost tisku je 10-120 mm/s. Tiskárna je kompatibilní se systémy Windows, Mac a Linux.

Aktuální cena Anet A4 Delta je na e-shopu Cafago jen 144,99 euro a pořídit ji můžete přímo z německého skladu. Tato cena platí do konce letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.