Akční kamerky jsou k nalezení v čínských skladech často opravdu skoro za pět prstů, ale pokud chcete opravdovou kvalitu, tak si musíte lehce připlatit. I tak jde samozřejmě jen o zlomek ceny některé ze zavedených „západních“ značek. A pokud akční kamerku, tak jen s akční cenou, ideálně navíc přímo z českého skladu. To vše momentálně splňuje výborná Alfawise EKEN H6S na Gearbestu.

Alfawise EKEN H6S opravdu nadchne jak výbavou, tak funkcemi, protože tady se evidentně na ničem nešetřilo. Tělo kamerky je totiž hliníkové a snímání má na starost pokročilý procesor Ambarella A12S75 spolu se senzorem Panasonic 34112, který zvládne 14 Mpix fotky nebo 4K UHD videa (4K@30fps). K mání je i tříosá EIS stabilizace, rybí oko, microHDMI port, Wi-Fi připojení, 1050 mAh kapacita baterie, 2-palcová zadní IPS obrazovka a dokonce i přední 0,95-palcový status displej.

V balení je navíc i velmi bohaté příslušenství včetně vodotěsného obalu, krabičky na přenášení, různých klipů na kola nebo helmy a spoustu dalšího. Alfawise EKEN H6S je opravdu připravena pro náročné uživatele a momentálně si ji můžete pořídit v bleskových prodejích z českého skladu Gearbestu jen za 85.99 dolarů. Tip na vánoční dárek ?