Ohodnoťte článek

Jak praví klasik, tak všechno je lepší pokud přidáme Bluetooth. A invence čínských výrobců opravdu nezná mezí,protože dnes pro vás máme jednu skutečnou lahůdku. Co takhle jeden zimní kulich ? Příliš obyčejné ? Souhlasíme, takže co takhle jeden zimní kulich se stereo bezdrátovými sluchátky a Bluetooth připojením ? To už určitě zní jako nezbytný doplněk šatníku každého technologického nadšence.

Ano nejedná se o žert, ale skutečně existující produkt, který je navíc k mání v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop za pět prstů. Samotný kulich je z akrylové příze spolu s polyesterem a v nabídce je slušná řádka barev na výběr. 180 mAh baterie headsetu napájí jako Bluetooth 4.2 připojení a headset samotný jde vyjmout, takže se celý kulich dá i vyprat. Samozřejmostí je pak hands-free a výdrž kolem 6-8 hodin přehrávání hudby.

Celá Bluetooth sranda je navíc opravdu levná a přijde v bleskových prodejích jen na celých 6.99 dolarů, takže za vyzkoušení opravdu (skoro) nic nedáte. Přiznám se, že osobně jsem neodolal a jeden kousek si pořídil, protože tohle je natolik „ujeté“ až je to krásné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.