Slyšíte ty zvonečky ? To jede z dálného Východu Santa říznutý po cestě Dědou Mrázem a pro jistotu cinká měšcem plným drobných. A veze nám opět nějaké ty vánoční akce z čínských e-shopů, konkrétně se pak jedná o dobrodince z Geekmaxi. Ti si pro nás letos nachystali Kolo Štěstí, na kterém si můžete vytočit nějaký ten dárek. Ale samozřejmě jde jen o doplňkovou akci samotných prodejů, které jsou pečlivě rozřazeny do celé řady kategorií jako jsou tajné dárky, nově příchozí zboží a jiné.

Ale zpět ke Kolu Štěstí, protože kdo by neměl v oblibě takhle hezky na Vánoce nějaký ten malý gambling ? Navíc si ani nemusíte nic kupovat, protože si může zatočit kdokoliv, kdo má na Geekmaxi zákaznický účet. A ceny jsou poměrně lidové a libové, protože se můžete kromě klasických slevových kupónů různých denominací dočkat i tajných dárků, nebo jako hlavní cenu i kompletního nákupu zcela zdarma. A protože se nám už nějakou dobu v redakci povaluje křišťálová koule, tak si můžeme zavěštit, že se mezi tajnými dárky nachází lahůdky jako jsou Xiaomi Mi 8 nebo Xiaomi Mi MIX 2S.

Celá slavná promo akce s Kolem Štěstí poběží až do 27. prosince 23:59 GMT a pokud by se vám snad poštěstilo vyhrát některou z hlavních cen, tak neváhejte s kontaktováním organizátorů na emailové adrese support@geekmaxi.com. A i když nevyhrajete nic velkého, tak se aspoň s kupóny v hrsti na vánoční nabídku Geekmaxi podívejte, protože je pro našince zajímavá i proto, že většina zboží je dostupná z německého skladu. Tedy bez daní a celních problémů.