Ohodnoťte článek

Bývalá dceřinka společnosti Oppo se letos osamostatnila a pod značkou Realme vydala hned pět nových telefonů. Mezi asi ty nejpopulárnější patří přístroj Realme 2 a tím nejnovějším je pak Realme U1, který je osazen procesorem Helio P70. Nově se chystá i Realme příslušenství.

Realme U1 je poměrně úspěšný hlavně díky solidnímu poměru cena/výkon a dobře se prodává. Možná právě to bylo motivací pro výrobu Realme příslušenství. To je podle slov generálního ředitele Realme, Madhava, už v přípravě a půjde o sluchátka a zadní kryt. Doplňky se začnou prodávat v lednu/januári příštího roku.

Sluchátka mají obchodní název Realme Buds a zadní kryt se bude prodávat jako Realme U1 Iconic case. Kryt bude možno zakoupit na stránkách Flipkartu, indického Amazonu a na stránkách Realme. Sluchátka se však budou prodávat jen na indickém Amazonu a stránkách Realme. Cena sluchátek by se měla pohybovat kolem 499 indických rupií, což je zhruba jen 7 dolarů. Stejnou cenovku bude mít i zadní kryt Realme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.