S chytrými hodinkami a náramky se na trhu v poslední době opravdu roztrhl pytel a není jednoduché se v záplavě všemožných modelů jednoduše orientovat. Většina nových kusů má spoustu extra funkcí jimž dominuje senzor na monitoring srdečního tepu, ale spousta zákazníků by se bez něj klidně i obešla. Takže což takhle jedny klasické quartz hodinky s několika chytrými funkcemi ve slevě na e-shopu Tomtop ?

A právě takovými hodinkami jsou NX02, které jsou v podstatě klasickými ručičkovými hodinkami s knoflíkovou baterií SR626SW, takže se při výdrži kolem 18 měsíců opravdu nemusíte starat o problémy s dobíjením. Tělo hodinek je kovové s 5ATM voděodolností, řemínek je pak silikonový. Pod ručičkami je pak schován FSTN displej, takže nepřijdete ani o ukazování nějakých těch digitálních funkcí a „budíků“. Vestavěn je krokoměr, monitor spotřeby kalorií, základní ikonové notifikace a spousta dalších. Připojení k telefonu je pak realizováno pomocí Bluetooth 4.0.

A kolik, že takové chytré hybridní sportovní hodinky stojí ve zmíněné akci na e-shopu Tomtop ? NX02 pořídíte v bleskových prodejích v černé nebo modré barvě v podstatě za hubičku, protože jsou k mání jen za 15.99 dolarů. Takže pokud sháníte nějaké ne-až-tak chytré hodinky co nemusíte nabíjet, tak se tyhle cibule přímo nabízí. Na skladě je za tuto cenu jen 200 kousků, ale chvíli by snad měly vydržet.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.