Chystaný Honor V20 by měl spatřit světlo světa na konci prosince a koluje o něm pořádná snůška spekulací. Zatím jsme díky prvním obrázkům a pečlivě dávkovaným informacím měli možnost potvrdit jen některé, ale i ty stály za to. Přece jen 48 Mpix fotoaparát a přední selfie kamerka integrovaná přímo v displeji jsou velmi slušné základy, na kterých se dá stavět. Až dnešní info z Antutu přineslo další dávku informací a telefon evidentně nebude trpět nedostatkem výkonu.

Dočká se totiž nejmodernějšího procesoru mateřského Huawei v podobě Kirinu 980 spolu s 8 GB RAM a 128 GB UFS2.1 vnitřní paměti. Bude tak výkonnější než Huawei Nova 4 s v podstatě identickým designem a také 48 Mpix fotoaparátem, který bude poháněn „pouze“ Kirinem 970. Systémem pak bude samozřejmě Android 9 Pie s nadstavbou EMUI 9 a špitá se i 22.5W rychlo-nabíjení.

Oficiálně by pak měl být Honor V20 představen v Číně 26. prosince, ale globální verze (Honor View 20) bude mít ještě pár dní náskok, protože ji uvidíme už 22. prosince v Paříži. Samozřejmě si ale budeme na reálnou dostupnost počkat minimálně někdy do ledna, ale čekání by mohlo být příjemné, protože se spekuluje o parádní ceně kolem 435 dolarů. To by asi Honor opět vypálil konkurenci rybník. Tak se těšíme a jako bonus se můžete ještě výše mrknout na obrázek údajného otevřeného balení telefonu, kde vynikne obří FullView displej.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.