S blížícím se koncem roku jsou tu i poslední slevové akce a výprodeje na čínských e-shopech. Tak třeba na Geekbuying právě běží výprodeje s podtitulem „Year End Sale“, kde najdete hromadu zlevněného zboží. Slevy jsou rozděleny do několika skupin a k nim navíc můžete využít pro další zlevnění zboží i speciální slevové kupóny.

Slevové kupóny jsou tři a mají různé hodnoty. První kupón ve tvaru 1212GKB1 můžete využít při nákupu nad 30 dolarů. Na veškeré zboží v této akci tak získáte další slevu ve výši 3 dolarů.

Další kupón ve tvaru 1212GKB2 platí jen pro vybrané zboží a při nákupu nad 30 dolarů získáte dalších 5 dolarů slevy. Mezi vybranými produkty pro tuto slevu jsou například TV boxy, sluchátka, nebo i různé nositelnosti a další gadgety.

A poslední slevový kupón ve tvaru 1212GKB3 můžete využít při nákupu z evropských skladů. Díky němu získáte 5% slevu. Všechny uvedené kupóny jsou platné do 20. prosince/decembra.

Z celé obsáhlé nabídky bychom možná mohli vypíchnout chytré hodinky Honor Watch Magic, ke kterým navíc přihodíme i slevový kupón. Kruhový AMOLED displej má velikost 1,2 palce. Hodinky pohání procesor MT2601 společně s 16 MB RAM a 128 MB interní paměti. Baterie má kapacitu 178 mAh a výrobce slibuje až 7 dní výdrže při standardním používání.

Samozřejmě nechybí ani senzor na snímání tepu, mnoho fitness funkcí, navigační výbava (GPS, Glonass a Galileo) spolu s NFC, které ale podporuje jen Huawei Pay. Tělo Honor Watch Magic je kombinací plastu a 316L nerezové oceli. Rozměry chronometru jsou 42,8×42,8×9,8 mm, váží zhruba 32,5 g a má voděodolnost 5ATM. Jejich aktuální cena je 127,99 dolarů a při použití kupónu ve tvaru EGWQNPDV, zaplatíte jen 114,83 dolaru.

Nabídka na Geekbuying je však daleko obsáhlejší, takže každý si bude moci vybrat podle svých potřeb a vkusu a k tomu ještě využít slevové kupóny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.