Vernee Mars Pro se objevil na trhu zhruba v polovině loňského roku. Už tenkrát se o něm tvrdilo, že je to po konstrukční stránce velmi povedený telefon. Jeho parametry neurazí ani dnes, kdy je navíc na oficiálním Vernee e-shopu zabalen do vánočního balení s malými dárky.

Úhlopříčka displeje Vernee Mars Pro se zastavila na 5,5 palce, přičemž rozlišení je FullHD a jemnost 400 ppi. Kromě toho má také filtr „modrého světla“, díky kterému jsou chráněny naše oči. Hlavní fotoaparát je 13 MPix se clonou f/2.0. Přední kamera je pak 5 MPix.

Procesorem je Helio P25 s 6 GB RAM. Interní úložiště je nastaveno na 64 GB, ale lze jej dále rozšířit pomocí SD karty v hybridním slotu až o 128 GB. Baterie má kapacitu 3500 mAh s tzv. Endurance módem, který by měl zajistit snížení spotřeby a delší výdrž. Operačním systémem je Android 7.1 Nougat s nadstavbou VOS.

Vernee Mars Pro je nyní ve vánočním balení společně s tekutým ochranným sklem WOWFIXIT, OTG kabelem a JBL sluchátky a pořídit jej můžete za 185,90 euro přímo na této stránce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.