Vlna popularity retro herních konzolí jen tak neopadá a výrobci se snaží dostat na trh Classic verze svých starých dobrých herních zařízení ze zlaté herní éry. A pro všechny pařany co nostalgicky vzpomínají na 8-bitové NES hity se určitě hodí i miniaturní přenosná konzole go.comma 168-in-1, který splní právě tyto retro chutě na herní tituly pokryté slávou.

Jak už samotný název napovídá, tak go.comma 168-in-1 nabídne hned 168 vestavěných klasických her, mezi kterými najdete opravdové perly žánru a budete se okamžitě cítit zhruba o 30 let mladší. Barevná 3-palcová obrazovka je právě tak akorát na rozptýlení na dlouhých cestách a 150 mAh baterie by mohla dokonce i něco vydržet, ono podobně náročné hry prostě moc energie nespotřebují. Díky AV kabelu můžete dokonce konzoli připojit k televizi a užit si staré dobré kusy i na větší úhlopříčce. Hlavní využití bude ale samozřejmě v mobilním módu, zejména kvůli pouhým 100 g váhy.

Líbí se vám červená varianta této konzole z titulního obrázku ? Pak máte smůlu, protože v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je v nabídce pouze bílá, černá nebo žlutá. Na druhou stranu si ji můžete pořídit jen za 14.99 dolarů, což za instantní cestu časem do dětství není mnoho.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.