Ohodnoťte článek

Krátce poté, co Xiaomi vypustila beta verzi aktualizace pro Pocophone F1, vydává stabilní verzi a ta dostane na telefon Android Pie zároveň s MIUI 10.1.3.0 (PEJMIFI).

Aktualizace má velikost 1,7 GB, ale změn v ní není mnoho. Fotoaparát Pocophone F1 dostává podporu Google Lens, byly opraveny problémy s Android Auto a také byly odstraněny problémy s mikrofonem, který nefungoval po připojení sluchátek.

Update je šířen via OTA a jako první jej dostávají indičtí majitelé telefonu. Jako vždy je distribuce postupná, takže bude nějakou dobu trvat, než se dostane kompletně na všechny přístroje.

Podle některých komentářů na XDA fóru však v této aktualizaci ještě pár chyb zůstalo. Například prý nelze spustit hry v režimu celé obrazovky, mírně se zpožďuje klávesnice a objevilo se i několik starších chyb, které odstranila předchozí aktualizace. Vývojáři proto opět žádají o zpětnou vazbu, aby mohli i nadále pracovat na odstraňování chyb.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.