Vysoká rychlost nabíjení je hlavní devizou oficiálně představeného telefonu OnePlus 6T McLaren Edition. Společnost OnePlus na tomto stroji spolupracovala britskou automobilkou McLaren, která je pověstná výrobou závodních vozů. Takže rychlost se musela nutně projevit i u telefonu.

Toto speciální vydání se liší od klasické verze tím, že nabízí 10 GB RAM a novou nabíjecí technologii Warp Charge 30. Ta by měla nabít 3700 mAh baterii na 50% za pouhých 20 minut. Procesorem je i v této verzi Snapdragon 845 a interní úložiště má kapacitu 256 GB.

Lehce vylepšena je i konstrukce, kdy pod skleněným povrchem zadního panelu je vidět i textura karbonových vláken. A samozřejmě barevně je vyveden OnePlus 6T McLaren v barvách, které korespondují s barvami automobilky. Jde o kombinaci černé a sytě oranžové, kterou dostaly boční hrany přístroje. Na zádech najdeme i logo McLaren.

Speciální je i balení OnePlus 6T McLaren Edition. Najdeme zde knížku o historii automobilky McLaren a také logo McLaren nazvané Speedmark, které je vyrobeno z uhlíkových vláken, jež byla použita při výrobě šasi vozu McLaren MCL33. Telefon se dostane do prodeje v západní Evropě 13. prosince/decembra s cenovkou 649 liber.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.