Značku Oukitel máme asi všichni zafixovanou jako výrobce telefonů s masivními bateriemi, ale tím samozřejmě jejich aktivita nekončí a z jejich produkce pochází i celá řada zajímavých chytrých nositelností. Jedním z posledních modelů jsou i chytré hodinky Oukitel W2, které jsou momentálně v nabídce bleskových prodejů e-shopu Cafago se zajímavou slevou.

I když jsou momentálně v kurzu klasické kulaté displeje chytrých hodinek, tak hranatější čtvercový design po vzoru Apple Watch stále u některých kousků přetrvává a Oukitel W2 jsou pravě jedním z nich. Displej je 1,3-palcový IPS s rozlišením 240 x 240 pixelů a celý vzhled opravdu Apple Watch silně připomíná. Hodinky mají vestavěný senzor na monitoring srdečního tepu a samozřejmě i celou řadu dalších klasických funkcí jako je krokoměr, monitoring spánku nebo podpora notifikací. Potěší i slušná výdrž kolem 5 dní díky 300 mAh kapacitě baterie a voděodolná certifikace IP67.

Chytré hodinky Oukitel W2 jsou k mání v bleskových prodejích na e-shopu Cafago až do 25. prosince jen za 21.99 euro, takže by se mohly stát velmi zajímavým dárkem na Vánoce. Tedy pokud obdarovaný touží po nějaké té chytré mašince na zápěstí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.