Telefony s obří baterií od značky Oukitel patří mezi to nejpopulárnější v této svébytné kategorii a i u nás mají poměrně velmi početnou skupinu fanoušků. V podstatě každý z modelů jejich slavné řady „K“ se stal bestsellerem, k čemuž určitě napomáhají i velmi rozumné ceny. A letošní vánoční slevová akce se opravdu povedla, protože si můžete velmi dobrý Oukitel K7 Power s 10.000 mAh baterií pořídit jen za hubičku, tedy konkrétně za 99.99 dolarů.

Hlavním prodejním tahákem je samozřejmě hlavně zmíněná obří 10.000 mAh baterie s velmi rychlým 9V/2A nabíjením, takže vám telefon vydrží hezkých pár dní. Ale to samozřejmě není všechno a Oukitel K7 Power se může pochlubit i dalšími solidními parametry. Ať už se jedná o 6-palcový AUO 18:9 displej s HD+ rozlišením 1440×720 pixel, octa-core procesor MT6750T, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, duální zadní fotoaparát s 13 Mpix senzorem Sony IMX 214 + 2 Mpix sekundárním, selfie 5 Mpix kamerka GC5025, dual SIM hybridní slot, čtečka otisků prstů nebo systém Android 8.1 Oreo.

V poměrně malém rybníčku telefonů s 10.000 mAh kapacitou baterie se jedná asi o ten úplně nejdostupnější a vánoční akce to ještě zvýrazní, protože 99.99 dolarů je opravdu výborná cena. Promo akce trvá jen týden do 18. prosince, takže bych v případě zájmu radil rychlejší jednání. A protože nám ku příležitosti oslav Vánoc a Nového Roku v Oukitelu přichystali i speciální soutěž, kde můžete K7 Power vyhrát zcela zdarma, tak se vyplatí zkusit štěstí a zapojit se.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.