Rozpětí kategorií výrobků čínských gigantů Xiaomi je opravdu obří a k nám se často dostane jen pouhý zlomek z jejich dílny, protože drtivá většina zůstává mimo obvyklé mezinárodní distribuční kanály. Naštěstí se často objeví na těch méně obvyklých a tak máme možnost si takové vychytávky pořídit i my. Dnes pro vás máme zajímavou nabídku například na ruční vysavač Xiaomi Jimmy JV11 hezky přímo z Ebay.

Xiaomi Jimmy JV11 je ruční vysavač určený především na postele, pohovky nebo křesla, ale nezalekne se ani náročnějších oříšků jako jsem třeba záclony a samozřejmě funguje i na kobercích nebo podlahách. Ale hlavní práci odvede právě v likvidaci roztočů a alergenů právě třeba v matracích, k čemuž ještě napomůže vestavěná lampa s UV-C zářením. Díky 350W výkonu, silnému sání a šířce 22 cm je práce s vysavačem poměrně svižná a díky průhledné sběrné 0,4 l nádobce na prach přesně vidíte kolik jste toho spáchali. K dostání je momentálně za 92.99 euro s bezcelní dopravou garantovanou dodavatelem.

A když už jsme tak u těch nabídek z Ebay, tak co takhle slušivé hybridní chytré hodinky Lenovo Watch 9, které vám stále nabídnou celou řadu chytrých funkcí jako notifikace, krokoměr a jiné, ale zachovají design a zpracování klasických mechanických hodinek s výdrží CR2032 baterie minimálně půl roku, luminiscenčními ručičkami, 5 ATM voděodolností a spoustou dalšího. Pořídit si je můžete jen za 17.69 dolarů, takže se nejedná o žádnou masivní investici.