Ohodnoťte článek

Pořízení originálního softwaru nemusí nutně znamenat kompletní vyprázdnění peněženky, protože v dnešní době není velký problém sehnat za velmi zajímavé ceny v podstatě cokoliv v podobě digitální licence. A expertem na podobné prodeje je i stránka URCDKeys, kde najdete právě tyto klíče za hubičku a protože jsme ve vánoční náladě, tak ještě přihodíme i nějaké ty slevové kódy.

Stálicí mezi nákupy digitálních klíčů jsou produkty od Microsoftu a s podobnými cenami je prostě už dávno nemá cenu „pirátit“ jako za dřevních dob počítačového věku. Základem je vždy samozřejmě systém a Windows 10 Pro OEM Global verzi si můžete pořídit jen za 10.39 euro, což je opravdu skoro zadarmo. A k pořádné funkčnosti počítače se vždy hodí i nějaký ten kancelářský balík, takže co třeba minulou generaci Office 2016 Professional Plus Global jen za 26.76 euro, nebo zbrusu nové Office 2019 Professional Plus Global jen za 37.99 euro. Všechny výše zmíněné ceny jsou díky našemu 20%  slevovému kupónu CC20.

Ale v zásobách e-shopu URCDKeys nejsou zdaleka jen softwarové kousky určené do produktivní nebo systémové sféry, ale dojde i na pořádný výběr pro nás hráče včetně posledních hitů. Z těch opravdu aktuálních můžeme zmínit třeba Battlefield V na Originu za 41.70 euro nebo Just Cause 4 na Steamu za 43.17 euro. Vše opět se slevovým kupónem, tentokráte 3 % jako CC3.

Určitě se ale vyplatí podívat i na další nabídky na stránkách URCDKeys, protože jejich zásobárna zahrnuje celou řadu velmi lákavých kusů ze Steamu, Originu nebo UPlay, případně předplacené karty z PSN a XBOX.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.