Nový telefon Huawei Enjoy 9 je mírně upravenou verzí Huawei Enjoy 9 Plus, který se do prodeje dostal letos v říjnu/októbri. Jeho menší verze se začne prodávat od zítřka. Jde o nízko nákladový telefon, ale jeho cenu zatím společnost neoznámila.

Displej telefonu má úhlopříčku 6,26 palce s rozlišením 1520×720 pixelů a kapkovitým výřezem pro přední 8 MPix kameru. Kolem displeje jsou velmi úzké rámečky a celkový design je poměrně pohledný.

Na postu procesoru najdeme Snapdrgaon 450 se 3 nebo 4 GBG RAM a 32 nebo 64 GB interní paměti. Baterie má solidní kapacitu 4000 mAh a operačním systémem je Android 8.1 s nadstavbou EMUI 8.2.

Foto výbava obnáší zadní duální fotoaparát s primárním 13 MPix snímačem se clonou f/2.4 a sekundárním 2 MPix snímačem, který má světelnost také f/2.4. Snímač otisků chybí, takže pro odemknutí přistroje je nutno použít přední 8 MPix selfie kameru. Huawei Enjoy 9 bude nabízen v barvě černé a ve třech variantách s barevným přechodem, jmenovitě červené, fialové a modré.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.