Značka Honor je známá tím, že na různých trzích prodává stejné telefony s jinými obchodními názvy. V podobném duchu se ponese i osud přístroje Honor View20. Ten bude pod tímto názvem prodáván na globálním trhu a pro tento trh bude oficiálně představen 22. ledna/januára v Paříži.

Naopak na čínském trhu bude nabízen jako Honor V20 a jeho představovačka proběhne na velké akci v Pekingu, a to už 26. prosince/decembra. To zaznělo na včerejší akci Honoru, kde byla kromě jiného uvedena i agregační technologie Link Turbo.

Společně s touto technologií byly poodhaleny některé parametry Honor View20. Právě Link Turbo bude nadcházející telefon využívat. Další novinkou bude Full-View displej s kruhovým otvorem v levém horním pro přední kameru.

Další zajímavostí by měl být hlavní mono fotoaparát s rozlišením 48 MPix a novým CMOS snímačem Sony IMX586 o velikosti 0,5 palce. Snímač podporuje technologii integrace 4 pixelů a měl by tak zaručit velmi kvalitní snímky pořizované za špatného osvětlení.

A na závěr nesmíme zapomenout ani na procesor Kirin 980, takže výkon by měl být na vysoké úrovni a Honor View20 se jednoznačně zařadí mezi vlajkové lodě

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.