Ohodnoťte článek

Zhruba před dvěma měsíci spatřila světlo světa druhá generace herního telefonu Razer Phone 2. Společnost se tímto počinem snaží navázat na úspěchy první generace telefonu a přestože se oba modely od sebe v rámci designu příliš neliší, Razer Phone 2 dostal několik nových funkcí a vylepšení hardware.

A na jeho dalším vylepšování společnost i nadále pracuje. Právě vychází aktualizace, která by se měla věnovat především vylepšení fotoaparátu, zvuku, zlepšení výkonu telefonu a opravám běžných chyb.

Fotoaparát by po aktualizaci měl mít kvalitnější foto výstup. Fotky by měly být jasnější, jejich barevnost živější a mělo by být zlepšeno i vykreslení detailů. Zlepšení se dočká i HDR režim a portrétní režim, který dostane vylepšené automatické ostření.

Co přesně bude zlepšeno u audia není ze seznamu změn a oprav zřejmé. Aktualizace má velikost 100 MB a bude postupně šířena via OT. Může tedy trvat i několik dní, než se dostane na všechny přístroje Razer Phone 2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.