Design moderních mobilních telefonů vždy velmi výrazně ovlivňují velká jména tohoto průmyslu a tak se často konkurence bleskurychle chytá současných trendů. Rok 2018 se určitě dá nazvat „rokem vykousnutí displeje“, ale samozřejmě existují i další velmi často kopírované vychytávky. Jednou z nich je barevné „twilight“ schéma s měnící se barvou podle úhlu pohledu, kterou popularizovaly modely značky Huawei. Od Oukitelu už jsme nedávno měli možnost vidět podobný kousek U23, ale velmi brzy bychom se měli dočkat ještě mnohem levnějšího modelu Oukitel U25 Pro.

A pokud u U23 se barvy zadního panelu měnily v odstínech modré až po fialovou, tak nový Oukitel U25 Pro se vydá lehce temnější cestou s odstíny fialové až po černou. Kromě toho bude moci nabídnout 5,5-palcový LG LCD displej s FullHD rozlišením krytý ochranným skled Asahi Glass, octa-core procesor (tady si dovolím vzhledem k ceně tipovat MT6750T) a rozdílné kombinace pamětí, protože Pro verze bude disponovat 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, přičemž základní non-Pro verze pak jen 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti.

Podle vyjádření zástupců firmy by se Oukitel U25 Pro měl dostat na trh už v průběhu prosince a do vínku dostane velmi agresivně nastavenou cenu, protože Pro verze by měla být k mání jen za 199.99 dolarů. Což znamená, že základní verze půjde s cenou určitě ještě níže, i když nemáme zatím k dispozici přesná čísla. To jsou opravdu zajímavé ceny, vzhledem například k použití FullHD panelu, i když se jedná o displej staršího designu s širšími rámečky nahoře a dole. Alespoň však není vykousnutý… A ostatně pokud toužíte po něčem takovém, tak pro vás mají Oukitel U23 za 199.99 dolarů.