Před třemi dny vyslala značka Honor signál, že na dnešek chystá něco nového a z jejich upoutávky na akci v Hongkongu se dalo vyčíst, že zřejmě půjde o novou technologii. Ano, je to tak. Honor dnes oznámil technologii Link Turbo.

Tato technologie by měla fungovat jako zesilovač WiFi signálu. Xiaong Junmin, vice prezident pro obchod, uvedl, že se Honor letos snaží zaplnit mezeru v oblasti inovací. V tomto směru uvedli několik nových technologií, mezi něž patří AI pro fotoaparáty, GPU Turbo a v neposlední řadě i procesor Kirin 980.

Ale vraťme se zpět k technologii Link Turbo. Ta by měla po připojení k veřejné WiFi a při použití telefonu pro operace s náročnými daty zajistit rychlé stahování bez prodlevy. Technologie propojuje režim off-flow, detekuje přetížení sítě a automaticky přepíná na aplikace pro 4G sítě. Měla by také zrychlit reakční čas a odezvy.

Podle dostupných informací by se měla technologie nejdříve objevit u Honor Magic 2. Ale je zde velký předpoklad, že ji najdeme i u telefonu Honor V20, který by měl být uveden 26. prosince/decembra v Číně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.