Ohodnoťte článek

Xiaomi reproduktory jsou poměrně populární a společnost jich má na svém kontě už několik. Ať už jsou to malé přenosné repráčky s vestavěnou baterií, nebo ty, které mají podporu AI. Podle všeho pracuje Xiaomi na dalším AI reproduktoru.

To lze usoudit z výpisu Bluetooth certifikace. Chystaný Xiaomi Mi AI reproduktor bude mít všechny funkce a vlastnosti zatím prodávaných Xiaomi repráků a jako bonus bude přidán i dotykový displej. Podle dostupných informací by měl být tento reproduktor silným konkurentem například reproduktorům Amazon Echo Spot nebo Echo Show.

Z výpisu Bluetooth SIG lze vyčíst, že nový Xiaomi Mi AI reproduktor bude podporovat Bluetooth 5.0, dálkové ovládání a protokol A2DP. Kromě toho by měl být nový reproduktor osazen čipsetem MT8167S, který sice nepatří mezi ty nejlepší, ale musíme vzít v potaz, že reproduktor nemusí řešit nějaké extrémní množství funkcí, nebo plynulý multitasking. Počet operací je tu prostě omezen.

Kdy by mělo dojít k uvedení Xiaomi AI reproduktoru zatím není známo. Můžeme jen doufat, že to bude brzo a že se nový repráček dostane i na mezinárodní trhy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.