Pokud se něco nepokazí, tak by oficiální představení Vivo NEX 2 mělo proběhnout už 11. prosince a samozřejmě hlavním tahákem bude design s duálními displeji po vzoru nedávného modelu Nubia X. Ale samozřejmě by to nebylo Vivo aby telefon určitě ještě nenabídl tunu přidané hodnoty, speciálních funkcí a designových vychytávek. Dnes jsme se také dočkali první sady oficiálních fotografií NEX 2, takže se můžete pokochat blýskavými cingrlátky.

This slideshow requires JavaScript.

Vivo NEX 2 se bude honosit dvojicí displejů, přičemž přední 6,59-palcový bude okupovat opravdu celou plochu předního panelu, protože se nemusí ani se selfie kamerkou a nebude chybět ani integrovaná čtečka otisků prstů.  Zadní pak bude menší s potvrzenou úhlopříčkou 5,5-palce, výraznou bradou, trojicí senzorů fotoaparátů, LED bleskem a zajímavým designovým prvkem v podobě tzv. „star ring“. To bude kruhový LED pás, který bude pravděpodobně použit pro několik funkcí, nabízí se notifikace nebo i údajně zobrazení regulace míry 3D Beauty efektu fotoaparátu (to bude řešeno samozřejmě softwarově).

Ze snímků se toho dá vyčíst docela hodně, takže můžeme potvrdit například přítomnost reproduktorů na obou stranách a možnost vstupu do systému a ovládání na každé z obrazovek. Telefon bude k mání v modré nebo červené barevné variantě, samozřejmě v momentálně populární odstínové verzi. A v ruce máme už i první výsledky z benchmarku Geekbench, takže se dá potvrdit procesor Snapdragon 845 spolu s plnými 10 GB RAM a operačním systémem Android 9 Pie hned z výroby.