Paměťové karty budou vždy v dohledné budoucnosti patřit k těm nejprodávanějším doplňkům mobilních zařízení, protože místa není nikdy dost a nezávisle na tom jak velký máte disk, tak časem prostě nebude stačit. Toto staré dobré pravidlo platí i v dnešních časech obřích kapacit a tak se hodí mít nějakou tu paměťovou kartu vždy při ruce. A dnešní akce e-shopu Cafago na 128 GB SanDisk Ultra A1 je ideální možností si takovou pořídit.

SanDisk Ultra A1 je další vývojovou verzí verzí velmi oblíbené řady paměťových karet od SanDisku a tentokráte může nabídnout hodnoty jsou jsou rychlosti čtení a zápisu 1500/500 IOPS a 10MB/s sekvenčního zápisu. To by mělo naprosto dostačovat k ukládání záznamu FullHD a v podstatě i 4K videa, takže se tyto karty hodí k univerzálnímu použití. K dostání jsou v mnoha různých kapacitách a samozřejmostí je pak jejich odolnost vůči vodě, teplotám a různým typům záření.

Bleskové prodeje na e-shopu Cafago nám až do 15. prosince nabízí v akci 128 GB variantu SanDisk Ultra A1 jen za 19.15 euro, ale zásoby jsou kusově omezené a doslova mizí před očima. Takže pokud před Vánoci hledáte něco podobnému, tak bychom doporučovali pospíšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.