Levné chytré hodinky z Číny jsou v dnešní době běžnou věcí a máte tak možnost i u nás na ulici vidět stále více uživatelů s podobnými „cibulemi“ na zápěstí. Obrovskou výhodou oproti značkové konkurenci je cena, protože je seženete opravdu je za drobné a nejedná se tak o žádnou velkou investici. Dalším takovým modelem je třeba i Alfawise 696 Y1, které jsou navíc momentálně dostupné v bleskových prodejích na Gearbestu.

Alfawise 696 Y1 jsou chytré hodinky s možností vložení micro SIM karty, ale nečekejte žádné 3G nebo 4G internetové možností, funkce jsou opravdu jen hlasové a textové. Hodinky mají 1,54-palcový IPS displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a měly by něco vydržet díky kovovému tělu, TPU pásku a nespecifikované voděodolnosti. Samozřejmostí je pak podpora push notifikací a přítomnost základních funkcí jako je krokoměr, monitoring spánku, vzdálené ovládání hudby nebo fotoaparátu a další. Připojení k telefonu je pomocí Bluetooth a bonusem je i možnost vložení microSD karty.

Nejzajímavější je ale určitě cena, protože v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest jsou momentálně chytré hodinky Alfawise 696 Y1 k dostání jen za 15.99 dolarů. V nabídce je několik barevných variant řemínku, takže by si měl vybrat skoro každý.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.