Jak Vivo Nex Dual vypadá už víme díky několika reálným fotkám. Víme tedy, že bude mít dva displeje. Primární obrazovka bude větší a kolem ní budou opravdu jen minimální rámečky. Nu a protože se nekoná ani horní výřez a vlastně ani přední kamera, bude užitná plocha displeje skutečně velká.

Zadní sekundární displej bude menší. To zejména proto, že nad ním je uložen trojitý fotoaparát s RGB LED okružím, které bude fungovat jako notifikační dioda. Hlavní fotoaparát bude zároveň také selfie kamerou. Dnes máme k dispozici i kratinké video, které ukazuje, jak snadné je aktivování jednotlivých displejů a přepínání mezi nimi.

Je to opravdu prosté,milý Watsone. Stačí jen přejet prstem zprava doleva po aktivní obrazovce, lhostejno jestli po přední nebo zadní, a tímto pohybem se aktivuje opačný displej.

A přidejme ještě informace o velikosti displejů. Přední primární zobrazovadlo bude mít úhlopříčku 6,5 palce a zadní sekundární obrazovka bude mí 5,5 palce. Podle výpisu z Geekbench bude Vivo Nex Dual pohánět procesor Snapdragon 845 s 10 GB RAM paměti a operačním systémem bude Android Pie.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.