Značka Honor chystá nějaké překvápko a odtajnění se uskuteční 10. prosince/decembra. Dnes na to upozornila na čínském Weibo, kde je k vidění teaser s velkou číslicí 3.

Nedělejme si iluze, že by nečekaně představili chystaný Honor V20, protože jeho uvedení je plánováno až na příští rok. Navíc text na upoutávce lze z řeči rozsypaného čaje velmi volně přeložit takto: máme nějaké nové postupy, 10. prosince v Hongkongu uvidíte tři.

Z toho lze tedy usoudit, že půjde o nějaké nové technologie nebo možná i funkce pro telefony Honor. Co by to však mohlo být? Někteří tipaři si myslí, že by mohlo jít o novou technologii pro fotoaparáty, například pro focení za špatných světelných podmínek. Tomu by odpovídalo i to, že v „trojce“ na plakátu jsou snímky nočního Hongkongu.

Jiní zas předpokládají, že v souvislosti s číslovkou 3, půjde o novou verzi GPU Turbo 3.0. Ta by měla být nástupcem verze GPU Turbo 2.0, která se objevila letos v září/septembri. V podstatě to může být obojí a nebo i něco úplně jiného. Každopádně přestaňme spekulovat a raději počkejme s čím se Honor nakonec vytasí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.