Možná už sháníte vánoční dárky a uvažujete o pořízení chytrých hodinek, které mají poměrně klasický design, spoustu funkcí a dají se pořídit za dobrou cenu. Pokud ano, máme tu pro vás tip na hodinky Alfawise KW88 Pro, které jsou aktuálně v nabídce e-shopu Gearbest.

Hodinky mají kruhový, 1,39 palcový AMOLED displej s rozlišením 400×400 pixelů. Displej chrání safírové sklo a tělo chronometru je vyrobeno z hliníku. Alfawise KW88 Pro pohání procesor MTK6580 s 1 GB RAM a 16 GB interní paměti. Výhodou je i to, že do hodinek lze vložit NanoSIM kartu, která umožní přístup k internetu, přijímat zprávy a hovory. Baterie má kapacitu 350 mAh a výrobce slibuje výdrž až 3 dny.

Samozřejmě nechybí funkce jako je krokoměr, monitoring tepové frekvence, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, podpora 3G sítí, 2 MPix fotoaparát, různé notifikace, počasí a další předinstalované aplikace.

Hodinky Alfawise KW88 Pro jsou momentálně nabízeny na Gearbest za 99,99 dolarů, ale při použití slevového kupónu ve tvaru GBXPKW88 cena spadne na 94,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.