Není to tak dávno, co kolega Zbyněk dokonale prověřil telefon Xiaomi Pocophone F1 a sepsal obsáhlou recenzi. Telefon od něj dostal krásných 9 bodů. Snad jediné, co u Poco nefungovalo příliš dobře, bylo focení za špatných světelných podmínek.

Kolega doufal, že nápravu snad přinese nějaká brzká aktualizace. Pro ty, kteří mají Xiaomi Pocophone F1 a také řeší špatnou kvalitu nočních fotek je tu dobrá zpráva. Telefon dostává update, který by měl tento problém řešit.

Jde o beta verzi MIUI 10.8.12.4, která má velikost 184 MB. Pravda, aktuálně je k dispozici pro ty uživatele, kteří se účastnili testovacího programu, ale brzy by měla být k dispozici pro všechny majitele telefonu.

Update obsahuje Super režim pro focení za špatného osvětlení. V tomto režimu je exponováno 8 snímků s různou expoziční hodnotou, ty jsou následně spojeny do jednoho vyváženého snímku. Další vylepšení přichází pro režim Slowmotion u videa. Aktualizace nabídne možnost natáčení super pomalého videa s rychlostí 960 fps. Ovšem na video ve formátu 4K@60FPS budou muset uživatelé ještě nějakou chvíli počkat.

Beta verze aktualizace je šířena via OTA. Společnost posbírá zpětné vazby od testerů, odladí případné chyby a následně ji uvolní pro všechny uživatele. Pokud půjde všechno dobře, mělo by to být do konce letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.