Vivo Nex Dual Screen je v posledních dnech často probírán a objevit by se údajně měl už 11. prosince/decembra. Tomu nasvědčují jednak teasery, které už kolují internetem, ale hlavně reálné fotky. Ty už jsou k vidění taky.

Pravda je sice ta, že je do éteru poslal jeden z čínských blogerů, ale snímky působí skutečně autenticky. Ostatně na fotkách je poměrně zřetelně vidět „lunární prstenec“ kolem fotoaparátu a dokonce jedna z fotek porovnává zadní panel chystaného Nexu s Nexem, který už je nějakou dobu v prodeji.

Vivo Nex Dual Screen má sice vypnutý displej, ale i tak si lze povšimnout, že rámečky kolem primárního displeje jsou velmi úzké a boční rámečky kolem sekundárního displeje také. Pod zadní obrazovkou je nápis Vivo a horní části zad dominuje fotoaparát s tolikrát zmiňovaným RGB LED okružím.

Z fotek lze dále dedukovat, že telefon bude nabízen minimálně ve dvou barevných variantách, fialové a modré. I když barevné budou vlastně jen hrany přístroje díky zadnímu displeji. Vivo Nex Dual Screen bude mít na spodní hraně USB-C a 3,5 mm audio jack bude uložen na hraně horní.

A pokud byste chtěli k tomu všemu ještě i výpravné video, tak i to je k dispozici a společnost Vivo jej prezentuje dokonce i v činské televizi. Mělo by navodit dojem, že chystaný telefon bude skutečně něčím výjimečným a opět zde najdeme nenápadný odkaz na Vesmír, Měsíc, splněné sny a kdo ví co ještě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.