Ačkoliv můžeme určitě označit rok 2018 za „rok vykousnutého displeje“, tak se na jeho konci pomalu blýská na lepší časy, protože velká jména se přetahují o zbrusu novou designovou cestu za co největší plochou displeje. Ano tentokráte hovoříme o předním selfie fotoaparátu integrovaném přímo v displeji a jako první by s touto vychytávkou měli dorazit na trh novinky od Samsungu a Huawei.

V těsném závěsu by ale měl následovat i reprezentant dceřiné značku Huawei, tedy Honor a nový model Honor View 20 by podle zveřejněného teaser plakátku měl spatřit světlo světa už 22. ledna v Paříži. O tom, že se jedná právě o Honor View 20 sice neexistují přesné potvrzující informace, ale většina analytiků se shoduje, že by to mohl být právě on. A podle všeho dostane i pořádně výkonný hardware jako je procesor Kirin 980 a další, ale samozřejmě žádné detaily ještě nebyly zveřejněny.

S největší pravděpodobností si na reálnou dostupnost telefonů s integrovanou selfie kamerkou v displeji budeme muset počkat až na první měsíce roku 2019, protože jak Samsung A8s (představení 10.prosince), tak Huawei Nova 4 (představení 17.prosince) zamíří nejdříve na čínský trh. A dá se tak s úspěchem očekávat, že Honor View 20 představený na evropské půdě by tak mohl být dokonce jako první na globálních trzích. Uvidíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.