Prosinec/december, i když by to tak nutně nemuselo vypadat, bude nabit novinkami. Jako by se spousta výrobců snažila s koncem roku dohnat to, co nestihla během něj. Takže se v rychlém sledu dočkáme telefonů Samsung A8, Huawei Nova 4, McLaren edice OnePlus 6T, Zenfone Max Pro M2, Vivo Nex Dual a v neposlední řadě i Lenovo Z5s, který se objeví už 6. prosince/decembra.

Na to, že novinkové Lenovo s kruhovým výřezem dorazí už brzo upozorňuje teaser s velký zlatavým Z. Tím, že Lenovo naplánovalo předváděčku už na 6.12. chce zřejmě trumfnout jak Samsung, tak i Huawei, kteří chtějí vypustit své první přístroje s „dírou“ v displeji. Ale nebude to jen o výřezu. Lenovo Z5s bude mít také trojitý zadní fotoaparát a snímač otisků na zadním panelu.

Podle výpisu Tenaa by Lenovo Z5s měl mít 6,3 palcový displej, rozměry 156,7×74,5×7,8 mm a baterii s kapacitou 3210 mAh, ovšem ostatní parametry jsou zatím v utajení. Takže vše podstatné se dozvíme už za pár dnů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.